Logo
Avaleht > Uudised > 

Seminar "11 päeva Tartu Linnamaratonini"

Seminar

 24.09 kell 17.30 toimub Feel Good Music Cafes (Rüütli 12 Tartu) seminar "11 päeva Tartu Linnamaratonini". Seminari toimumise kohta tundtakse pigem kvaliteet muusika kuulamis kohana. Sel korral soovime pakkuda siis jooksugurmaanide palu samas kohas.

Nagu seminari pealkirigi ütleb, tuleb käsitlusele mida me siis saame teha ajaga, et järele jäänud aeg ei kulutaks meid, vaid viiks soovitud eesmärgile lähemale.
Oma kogemustepagasiga püüavad õhtu jooksul abiks olla:

Margus Pirksaar (Jooksupartner) räägib teemal "Mida teha ja mida võiks vältida järele jäänud perioodil". Margus on Jooksupartneri üks juhendajatest, kes viimase 10 aasta jooksul on spetsiliseerunud just jooksuharrastajate treenimisele ja koolitamisele. Seminaril püüab Margus anda märksõnu, millest oleks reaalselt kasu,et viimaste päevade saavutatud taset lammutama ei kukutaks.
Mart Einasto käsitleb "Tugeva harrastaja ettevalmistused enne maratoni ja eduka maratoni tõed". Mart, kes alustas maratonide jooksmisega 1998.a. räägib oma kogemustest nii võistlusrajalt kui treeningprotsessist ja valmistumisest 11 päeva enne maratoni. Igapäevaselt tegeleb ta Tartu Ülikooli Kliinikumi juhatuse liikme funktsioonide täitmisega ning leiab sealt kõrvalt aega ka harjutamiseks. Marti võib iseloomustada kui tugevat iseõppijat ning seetõttu on eriti väärt jagamist tema kogemused.
Ain-Alar Juhanson (TriSmile) "Maraton triatloni sees, kuidas siis selleks valmistuda - energeetiline pool". Ain-Alar on tuntud triatleet, kes hetkel tegutseb aktiivselt treeneri ja koolitajana ning tipptasemel võistluste korraldajana. Tema teadmised vastupidavuse arendamisest põhinevad kõrgetasemelise harrastamise kogemusel. Kuidas toime tulla energeetiliselt peale kahte ala veel maratoni jooksmisega ... just sellest Ain pajatabki, sest maraton olulisemaid aspekte on energeetika.


Seminar on osalejale tasuta.


Sinuga jooksurajal,
Jooksupartneri meeskond