Logo
Avaleht > Uudised > 

Jooksu ja suusalaager Otepääl!

Jooksu ja suusalaager Otepääl!

Meile meeldib asju teha koos, üheskoos. Tule Otepääle laagrisse ja jookseme ning suusatame seal siis koos! Jagame ka kogemusi ja näpunäiteid!

Otepääl on juba pikemat aega võimalik suusatada! Rada on lai, hea kvaliteediga, siis laager toimubki just nimme Otepääl! Kuid see ei ole laagris osalemiseks kindlasti peamine kriteerium. Peamine on soov tunda end suuskadel hästi ning olenemata tasemest ja klubilisest kuuluvusest ootame Sind laagrisse! Jagame võimalust meiega liituda laagrisse 08.-10.01. Meie võõrustajaks on Karupesa hotell, et uksest minna suusatama!
Juhendajaks Hanno Priks, mees kes meil abiks olnud ja korduvalt käinudele tutvustamist ei vaja.

Laagris keskendume eelkõige tehnikale. Juhendaja annab näpunäiteid liigutuste ja tehnika paremaks omandamiseks, kinnistamiseks. Lihvime nurki ja detaile, et see libisemisfaas oleks pikem ja lihtsamini saavutatav. Jagame näpunäiteid suuskade hoolduse ja määrimise osas.
Laagri võiks kaasa võtta nii uisu-, kui ka klassika suusad!
Kuna suusatreeningud on oma iseloomult pikad, siis laagris saab iga osaleja oma küsimustele kõige paremini vastused just treeningul. Eraldi loengule seepärast me ei keskendu. Treeningutel tulevad kasutusele väga erinevad elemendid.

NB! Suusalaagri raames on võimalus osaleda ka jooksutreeningutel. Treeninguid viib läbi Margus Pirksaar. Sellekohase info saamiseks kirjuta: margus@jooksupartner.ee

Laagri tegevuskava:

Reedel (08.01)
15.00-18.00 saabumine
18.30-20.00 treening, mille jooksul püüame üksteisega tuttavaks saada ning treeningu juhatab sisse põhitõdede tutvustus. Treener saab ülevaate osalejate tasemest ja oskustest.
20.15 õhtusöök
Laupäeval (08.01)
9.00 hommikusöök
10.00 – 13.00 treening
14.00 lõunasöök
16.00-19.00 treening või võimalus osaleda III Suusahullude Maratonil (osalustasu soetab igaüks ise maratonile)
19.30 õhtusöök
Pühapäeval (10.01)
9.00 hommikusöök
10.00-14.00 treening
14.15 lõunasöök

Laagri maksumus mis sisaldab majutust, toitlustust, õhtust sauna, kui ka juhendamist on €115
Registreerumiseks laagri palun saada oma osalemissoov klubi@jooksupartner.ee Kui soovite arvet, palun sellest eelnevalt teada anda!
Küsimuste tekkimisel palun kirjuta: klubi@jooksupartner.ee

Parimate soovidega,
Jooksupartner