Logo
Avaleht > Uudised > 

Haanja jooksuseminari/laagri ootel

17-19 august toimub Haanjas jooksuseminar/laager mõttega jagada harrastajale teadmisi ja kogemusi, sealhulgas saavad osalejad jagada omavahelisi kogemusi. Meil kõigil on üksteiselt õppida.
Reedeõhtune esineja on Mart Einasto, kes alustas maratonide jooksmisega 1998.a. ning on kokku jooksnud 27 maratoni. Ta räägib oma kogemustest nii võistlusrajalt kui treeningprotsessist. Igapäevaselt tegeleb ta Tartu Ülikooli Kliinikumi juhatuse liikme funktsioonide täitmisega ning leiab sealt kõrvalt aega ka harjutamiseks. Marti võib iseloomustada kui tugevat iseõppijat ning seetõttu on eriti väärt jagamist tema kogemused neile, kes soovivad omal käel hakkama saada.

Tihti ei oska me aimatagi kus meid võib tabada ülekoormus või vigastus. Laupäeva hommikul püüab meid aidata sellel teemal füsioterapeut Toomas Proovel rääkides enam levinud vigastustest ja ülekoormuse probleemidest. Ta räägib kuidas neid vältida ning millised on esmased esmaabi võtted, et ise hakkama saada.

Laupäevase loengu teema võtavad kokku Jooksupartneri juhendajad Einar Kaigas ja Margus Pirksaar käsitledes maratoni kiirustreeningud ja mida peaks tegema enne maratoni ning millest tuleks hoiduda.

Nagu meil tavaks on saanud külastab meid pühapäeva hommikul endine tippsportlane, kes heidab pilgu enda tehtule ning jagab näpunäiteid ning kogemusi.

Ja kõikidel päevadel loomulikult jookseme ning teeme erinevaid harjutusi!
Laagris juhendatakse ning koormused on kindlasti individuaalsed! Ei maksa karta, et jääd kellelegi jalgu või ei saa hakkama. Laagris osalemise tasemeks on Sinu enda tahtmine. Laagris on kohti piisavalt!
Laagri kava leiad siit: http://www.jooksupartner.ee/haanja-jooksuseminarlaager

Sinuga jooksurajal,
Jooksupartneri meeskond