Logo
Avaleht > Uudised > 

Aktiivsele puhkusele Hispaania!

Aktiivsele puhkusele Hispaania!

Aeg lendab ikka kiiresti ja ongi jälle käes aeg minna patareisid laadima!
Viimased 11 aastat oleme käinud Hispaanias aktiivselt puhkust veetmas. 2015 aastal märtsis-aprillis oleme samas kohas kus sai ka 2014 aastal tegusid tehtud - väikelinnas Jávea´s, (ca 100km Valenciast ja 80km Alicantest).

Kohapeal oleme 13.03-12.04, mis tähendab, et Sa võid omal vabal valikul valida selles vahemikus kohalolemise kuupäevad. Ehk, et ole kohal kas kümme päeva või kogu perioodi, on just Sinu otsustada! Meie seltskonna aktiivse puhkusega võib liituda igaüks, kellel soov nautida päikest, head seltskonda ja võtta aega maha just aktiivselt. Ümbritsev looduskaunis maastik , kliima ning hispaania kultuur just seda pakub. Tulla võid sõbraga või perega!

Majutuseks oleme broneerinud maja, mis on jagatud eraldis sissekäiguga apartamentideks (5). Majas on tasuta wifi ühendus. Majutus asub rannast umbes 15-20 minutilise jalutuskäigu kaugusel. Süüa teeme ise, mis tähendab, et saab menüüga olla täpselt selline nagu ise soovid. Võiks arvestada eelarvega u 5 eurot päev (praktikas eelmistel aastatel paika pidanud). Toidupood asub 10 minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Lennukipiletid võtab igaüks ise omale sobival kuupäeval, omale sobiva hinnaga. Tuleme teile Alicante või Valencia lennujaama vastu!

Treeningud. Kuna tegu on tasemelt väga erineva seltskonnaga (noortest tipptegijateni välja), siis treeninguid saab teha täpselt nii kuis süda kutsub tegema, seltskonda jagub. Õhtuti on kavas ka ühised treeningud harjutuste tegemise näol – nii murul, kui liivas. Kohapeal on võimalik saada nõu meie juhendajalt Margus Pirksaarelt! Lisaks on võimalus osa võtta 15.märtsil toimuvast Murcia 10km või poolmaratonist (võistluskulud kannab igaüks ise, reg aitame).

Rendiauto. Kohapeal on olemas võimalus kasutada autot. Planeerime reisi sisse väikseid ümbruskonnaga tutvumise ringreise, et piirkonnast ammutada hispaanialiku kultuuri.

Maksumus
Majutus ja autorent kokku €480 (olenemata perioodi pikkusest). Lennukipileti võtab igaüks ise omale sobival kuupäeval. Toidulaua katab kohapeal igaüks ise, vastavalt oma soovile.
NB! Palun andke enne teada oma tulekust, kui asud lennukipiletit ostma, e-mailile: klubi@jooksupartner.ee , sest kohtade arv on piiratud!

Sinuga jooksurajal,
Jooksupartneri meeskond