Logo
Avaleht > Uudised > 

Otepääle ratast ja jooksu lihvima!

Kevad on käes ja aeg anda ettevalmistusse viimane lihv! Tuleme nõu ja jõuga appi nii jooksu, kui ka ratta alal! Kutsume Sind meiega liituma 27.-29.04 Otepääle laagrisse, kus Karupesa hotell on meie võõrustajaks ning juhendajateks oma ala asjatundjad.

Ratta osas laager keskendub pikkadele rattatreeningutele maanteel, mille käigus saab iga osaleja oma küsimustele vastused. Treeningutel tulevad kasutusele erinevad rattasõidu elemendid. Kõik, mis räägitakse ja läbi tehakse, on kasulik neile, kes plaanivad osaleda erinevatel võistlustel. Jagame kogemusi ja nippe, kuidas Tartu Rattarallil käituda, et tervelt finišisse jõuaks.

Ratta töögruppi veab Eesti ainus Ironmani certifikaadiga treener Rando Kall. Põhilised treeningelemendid - kuidas grupisõit toimib, milliseid treeninguid võiks kasutada erinevate eesmärkide täitmisel ning loomulikult veeretakse heas seltskonnas erinevatel ringidel.

Jooksu töögruppi veab Jooksupartneri üks juhendajatest Margus Pirksaar. Põhilised treeningelemendid - jooksja üldine kehaline ettevalmistus, jooksutehnika ning loomulikult jooksmine heas seltskonnas.

Kõige tähtsam on, et ära muretse kas Sinu tasemega laagris hakkama saad! Oluline on, et kui soovid teadmisi ammutada või anda viimane lihv treeningutele, on see just see koht, kus seda teha saad! Klubiline kuuluvus ei ole oluline. Oleme kõik üks suur spordipere!

Laagri tegevuskava:
Reedel 27.04
14.00-16.30 saabumine
17.00-19.00 treening
20.00 õhtusöök
Laupäeval 28.04
9.00 hommikusöök
10.00 – 13.00 treening
14.00 lõunasöök
17.30-19.00 treening
20.00 õhtusöök
Pühapäeval 29.04
9.00 hommikusöök
10.00-14.00 treening
14.30 lõunasöök

Laagris juhendatakse ning koormused on kindlasti individuaalsed! Ei maksa karta, et jääd kellelegi jalgu või ei saa hakkama. Laagris osalemise tasemeks on Sinu enda tahtmine. Laagris on kohti piisavalt kõigile!
Laagri maksumus (mis sisaldab majutust, toitlustust ja treeningutel juhendamist) on 115 eurot ja eelnev tasumine on laagris osalemise aluseks.
Info ja küsimused palun saata klubi@jooksupartner.ee

Sinuga jooksurajal,
Jooksupartneri meeskond