Logo
Avaleht > Uudised > 

Maratonile maailma moepealinna – Milanosse!

Maratonile maailma moepealinna – Milanosse!

Ülemaailmselt tuntud kui moe ja disaini kodu ning Itaalia majanduse mootor, on Milano linn, kus võib kunsti, ajalugu ja suurepärast kööki leida igal tänavanurgal. Huviline saab näha kuulsat La Scala ooperiteatrit, Leonardo da Vinci kuulsaimat teost Püha Õhtusöömaaeg Santa Maria delle Grazie kirikus ning palju teisi kunstiaardeid Pinacoteca di Brera muuseumis.

Põnev rada jooksmaks isiklikku rekordit

Milano ootab Sind jooksma Itaalia kiireimat maratoni ja tajuma selle erakordselt põneva linna atmosfääri. SuisseGas Milano City Marathon’i start antakse 7ndal aprillil kell 9.20 ning starti oodatakse üle 10 000 jooksja.

Pühapäeva varahommikul starti minekuks on korraldatud sujuv ühistranspordi ühendus nii kesklinnast, kui kaugematest punktidest. Võistluse ajaks liiklusele täielikult suletud väga tasase profiiliga rada kulgeb läbi ajaloolise kesklinna, tiirutades ümber paljude vaatamisväärsuste, ning lõpeb finišiga keskaegses Piazza Castellos.

Milano maratoni rada peetakse väga kiireks. Paar aastat tagasi veidi uuendatud rada on hea võimalus neile, kes soovivad püstitada isiklikku rekordit. 2012. aasta võitja aeg oli suurepärane 2:08:39, 2013. aastal 2:09:25.

Tasemel korraldus

Maratoni registreerimistasus sisaldub muu hulgas:
• Rinnanumber
• Ametlik maratoni T-särk
• Osaleja nummerdatud koti transport stardist finišisse
• Toitlustus rajal
• Medal

Teeninduspunktid asuvad rajal iga 5km tagant – pakutakse vett, spordijooki ja süsivesikuterikkaid snäkke. Samuti on võimalus end veega värskendada.
Õhutemperatuur võib hommikul olla üsna jahe 10-12 kraadi, kuid lõunaks mõne kraadi võrra tõusta.
Traditsiooniliselt on rajal ühtlast tempot hoidmas ja grupile tuge pakkumas ka tempomeistrid – aja jooksmiseks vahemikus 3:00 kuni 5:00 on iga 15 minuti järel üks või mitu „jänest“.

Reis koos Jooksupartneriga

Milanosse kohale lendame ühe ümberistumisega 4. aprillil, tagasilend 7. aprillil. Lennujaamast on kesklinnas maratoni finiši läheduses asuvasse hotelli mugav rongi- ja metrooühendus.

Majutuskohaks on luksuslik neljatärni hotell Enterprise (www.enterprisehotel.com/), kus viibime 3 ööd: 4.- 7. aprill. Majutuse hinna sees on ka rikkalik buffet hommikusöök.

Registreerumiseks kirjutada palun: klubi@jooksupartner.ee  

Kohtade arve on piiratud!

Sinuga jooksurajal,
Jooksupartner