Logo
Avaleht > Uudised > 

Lähme, CHICAGO Marathon 2017!

Lähme, CHICAGO Marathon 2017!

Chicago maraton on üks maailma tippmaratonidest, mis koos Bostoni, New Yorgi, Londoni, Berliini ja Tokyo maratonidega kuulub nn World Marathon Majors sarja. Chicago maraton on finišeerijate arvu poolest maailmas suuruselt neljas maraton.

Esimest korda peeti Chicago maratoni 25. septembril 1977 Mayor Daley Marathon nime all, kus osales 4200 jooksjat. Sellest ajast alates on maratoni peetud igal aastal, välja arvatud aastal 1987, kui joosti poolmaratoni. Chicago maraton on üks kiiremini kasvavaid maratonivõistlusi maailmas, seda eelkõige tänu laugele ja kiirele rajale, mis pakub võimalust häid aegu joosta. Maratoni raja KAART

Maraton on oma eliidistaatuse saavutanud tänu heale koostööle tuntud sponsoritega, kes panevad välja auhinnaraha, tagamaks tippjooksjate osavõtu. Alates 2008. aastast on maratoni peasponsoriks olnud Bank of America ning maratoni ametlik nimi ongi Bank of America Chicago Marathon. 

Välja jagatakse 45000 stardinumbrit ning ametliku aja saavad kirja jooksjad, kelle finišiaeg jääb 6,5 tunni sisse. Soovijad saavad maratonile kvalifitseeruda ajaga või osaleda loteriis. Erandina saavad stardikohad tippjooksjad ja heategevusorganisatsioonide toetajad ning kohti saab soetada ka ametlike edasimüüjate kaudu
.

Wris Reisibüroo ja Jooksupartner ühisreis Chicago maratonile toimub 5.-10. oktoobrini 2017.
Maratonipaketi hind on 1695 eurot.
Maratonipakett sisaldab:
- Majutust koos hommikusöögiga 2-kohalises toas hotellis Intercontinental Chicago vahemikus 05.-10. oktoober 2017 (viis ööd)
- Stardikohta Chicago maratonil
- Kohapealset soojendustreeninguid ja abi/tuge Jooksupartneri treenerilt Margus Pirksaarelt
- Maailma parimaid võistlus- ja reisikaaslasi

Lisatasu eest:
- Lennud sihtkohta ja tagasi
- Lisaööd kohapeal
- Reisikindlustus
Kui sul stardikoht olemas, on paketi hinnaks 1100 €

Küsi täiendavat infot ja pakkumist Wrisist, Krista Esta 5117486 või krista@wris.ee


Kohtade arv on piiratud, tegutse ruttu!