Logo
Avaleht > Uudised > 

Jooksupartneriga sügisel BMW Frankfurdi Maratonile

Frankfurdi Maraton on tuntud kui üks kiirematest radadest maailmas. Seda tõestas eelmisel aastal ka Ilja Nikolajev Jooksupartneri klubist, kui jooksis just Frankfurdis Eesti kõige aegade kolmanda tulemuse. Frankfurt on ka varem eestlaste jaoks edukas olnud ja nüüd sätime ka meie oma seltskonnaga sammud sinnapoole.

Põnev rada jooksmaks isiklikku rekordit

Frankfurt ootab Sind jooksma üht Saksamaa kiireimat maratoni ja tajuma selle erakordselt põneva linna atmosfääri. BMW Frankfurt Marathon’i start antakse 26ndal oktoobril kell 10.00 ning starti oodatakse üle 15 000 jooksja.
Pühapäeva varahommikul starti minekuks ei ole vaja hotellist kaugele minna. Nimelt asub hotell ühe kilomeetri kaugusel stardist ja finišist, mis on ideaalne hommikuseks soojenduseks või finišist koju naasmiseks.

Tasemel korraldus
• Maratoni registreerimistasus sisaldub muu hulgas:
• Pääse pasta party´le
• Rinnanumber
• Osaleja nummerdatud koti transport stardist finišisse
• Toitlustus rajal
• Medal

Teeninduspunktid asuvad rajal iga 5km tagant – pakutakse vett, spordijooki ja süsivesikuterikkaid snäkke. Samuti on võimalus end veega värskendada.
Õhutemperatuur võib hommikul olla jahe 10-12 kraadi, kuid lõunaks mõne kraadi võrra tõusta.
Traditsiooniliselt on rajal ühtlast tempot hoidmas ja grupile tuge pakkumas ka tempomeistrid – aja jooksmiseks vahemikus 3:00 kuni 5:00 on iga 15 minuti järel üks või mitu jänest“.

End Jooksupartneriga maratonile registreerides anna kindlasti märku, kas soovid lisaks tellida ametlikku ürituse T-särki, mis maksab 28 eurot või pika varrukaga särki, mis maksab 33 eurot. Särgi saad kätte stardimaterjalide väljavõtmisel.

Reis koos Jooksupartneriga

Frankfurti kohale lendame me otselennuga reedel, 24. oktoobril, tagasilend esmaspäeval, 27. oktoobril.
Majutuskohaks on luksuslik nelja tärni hotell Novum Hotel Imperial, kus viibime 3 ööd: 24.- 27.oktoobrini. Majutuse hinna sees on ka rikkalik buffet hommikusöök.
Grupiga on kaasas treener, kes viib läbi soojendustreeningu ning aitab kohapeal nõu ja jõuga.

Registreerumiseks kirjutada palun: klubi@jooksupartner.ee
Kohtade arv on piiratud!

Sinuga jooksurajal,
Jooksupartner