Logo
Avaleht > Uudised > 

Jooksupartneriga 28. Haspa Hamburgi Marathonile!

Jooksupartneriga 28. Haspa Hamburgi Marathonile!

Tere Maratoni Sõber!

Lisaks kevadisele Pariisi Maratonile oleme välja valinud minekuks ka 21.aprillil Hamburgis toimuva 28. Hamburgi Marathoni (Haspa Marathon Hamburg).
Tegemist on maratoni rajaga kus joostud mitu Eesti endist maratoni rekordit. Rada on valdavalt lauge ning väga mitmekülgne vaheldudes linna-, jõe-, pargi ja järve vaadetega. Rekord publiku arv küündib üritusel 1 miljonini. Sakslastele kombekohaselt toimib kõik kui kellavärk.

Majutuseks oleme valinud NH Hamburg City hotelli. See kaasaegne 4-tärni hotellis asub Hamburgi kesklinnas, 300 meetri kaugusel maratoni stardist ja finishist. Samuti jääb 300m kaugusele maratoni expo hall (CEE messikeskus). NH Hamburg hotelli asukoht pakub head ühistranspordiühendust Kõik toad on NH Hamburg City on 40 m² suurused, hea WiFi-ühenduse ja satelliittelevisiooniga. Hommikusööki on võimalik nautida juba alates kella 06.00 igal hommikul NH Hamburg City valgusküllastes hommikusöögisalongis. Einestada on võimalik väljaspool hotelli ruume aiaterrassil. NH Hamburg City külalised saavad tasuta kasutada spaad, kus on saun.
Väljalend Tallinnast läbi Helsingi on planeeritud 19.aprillile kella 12.35 ning Hamburgis oleme 18.30. Tagasilend on maratonile järgneval päeval 22.aprillil kell 13 ning kodus tagasi oleme kella 17.30 ks.

Maratoni paketti maksumuseks on 685 eurot

Oma osalusest anna teada e-mailil klubi@jooksupartner.ee. NB! Kohtade arv on piiratud!

Sinuga jooksurajal,
Jooksupartneri meeskond