Logo
Avaleht > Uudised > 

Jooksupartneri 2013. aasta esimene poolaasta

klubi seltskond & sõbrad 2012 detetsembris Viljandi laagris

2013. aasta on käima lükatud ning Head Uut Emotsionaalset Jooksuaastat Sulle!
Jooksupartneri jooksukalender hakkab vaikselt paika loksuma ning järgnevalt püüaks mõne sõnaga avaldada meie plaane.
Suurim muudatus, mis Jooksupartneriga 2012. aasta lõpus toimus on see, et meil on nüüd klubi. Meil on hea meel, et on tekkinud seltskond, kes tahab kanda Jooksupartneri nime :) Lisaks harrastajatele hoiab Jooksupartneri jooksulippu kõrgel Eesti esimaratoonar Ilja Nikolajev. Püüame siis omaltpoolt leevendada ta „jooksutöö muresid“ ning aidata nii, kuidas meie võimuses on. Kindlasti saate tema tegemistest osa ka läbi meie kodulehe.
Jooksupartneri juhendajadLisaks klubi loomisele on meie meeskond suurenenud. Nimelt juhendajate poolelt on meil juures Taivo Püi. Veel Eesti tipus jooksev mees on võtnud nõuks aidata oma tarkuste ja kogemustega. Mõned aktiivsed ühistreeningutel käijad on juba saanud tema juhendamisel treeninghigi maitsta.

Ühistreeningutega
on plaan jätkata ning seda teisipäeviti ja neljapäeviti. Võite endale kalendrisse juba märked ära teha. :) Kuni lume ja jää minekuni jääme sisetingimustesse – Tallinnas teisipäeviti Audentesesse 18.30 ja neljapäeviti Lasnamäe halli 19.00. Väljaspool Tallinna Tartus esmaspäeviti 18.00 ning reedel Viljandis 18.30. Talvisel perioodil keskendume rohkem üldkehalistele harjutustele, kuid siiski ka jooksutehnikale. Kevadel liigume ühistrennidega nii Nõmmele kui ka Piritale. NB! Jüri ja Kelvingi jooksusõbrad, olge valvel! Jooksupartner tuleb ka teile lähemale, õige pea info ühistreeningutest üleval meie kodulehel!

Hooaega jätkame kindlasti koolituste sarjaga maratoniks Nike Running Club egiidi all. Koolituste poolelt on tekkinud meile ka teine vääriline partner – Tallinna Ülikool. Puhta jooksukoolituse sarjaga alustame märtsis ning peagi on ka see kava meie koduleheküljel üleval. Nagu meil tavaks ikka, teooria põimub läbi praktikast. Erinevaid huvitavaid lektoreid jagub kogu hooaega.

Märtsi teises pooles on meil plaan nagu ikka minna sooja päikese kätte Hispaaniasse laagrisse. Seda juba siis 9ndat aastat järjest. Laagriga on võimalik veel liituda, oma tasemest olenemata! Kohapeal on juhendaja ning kõik vajalik nautimaks puhkust läbi kvaliteetsete treeningute.
Hamburgi maratoni start
Aprill on puhas maratoni kuu. Jooksupartneri seltskond väisab aprilli alul toimuvat Pariisi maratoni ning aprilli teises pooles toimuvat Hamburgi maratoni. Kellel huvi meiega Hamburgi tulla, olete oodatud! Kirjuta klubi@jooksupartner.ee
Aprillis aga stardib juba Eesti jooksude kalender, kus oleme kohal oma oranži telgiga. Astu läbi ja kuule Jooksupartneri tegemistest! :)

Sinuga jooksurajal!
Taivo, Einar ja Margus
Jooksupartneri meeskond