Logo
Avaleht > Uudised > 

Aprillis Otepääle jooksu- ja rattalaagrisse!

Aprillis Otepääle jooksu- ja rattalaagrisse!

 Kevad on käes ja aeg anda ettevalmistusse viimane lihv!
Tuleme nõu ja jõuga appi nii jooksu, kui ka ratta alal! Kutsume Sind meiega liituma 26.-28.04 Otepääle laagrisse, kus Karupesa hotell on meie võõrustajaks ning juhendajateks oma ala asjatundjad - Margus&Margus :) .
Rattatreeninguid viib läbi Margus Püvi! Eesti spordi Grand Old Man. "Mäx"'i sõnul on elu teekond ning õnnelikud on need, kes suudavad nautida protsessi kulgu, eesmärke üle tähtsustamata. Spordimehena rõhutab, et tema jaoks on heas seltskonnas treening väärtuslikum, kui võistlustel saavutatud tulemus ning matkamine on puhas olemise rõõm. Muuhulgas on ta ka Tartu Nelikürituse kolmekordne võitja, Pariis-Dakar rattamaratoni meeskondlik võitja.
Laager keskendub pikkadele rattatreeningutele maanteel, mille käigus saab iga osaleja oma küsimustele vastused. Treeningutel tulevad kasutusele väga erinevad rattasõidu elemendid. Kõik, mis räägitakse ja läbi tehakse, on väga kasulik neile, kes plaanivad osaleda erinevatel võistlustel. Jagame kogemusi ja nippe, kuidas Tartu Rattarallil käituda või hoopis mõnel triatloni võistlusel.

Jooksutrennidele annab hoogu Margus Pirksaar! See jooksumees on käinud nii New Yorki maratonil, kui sihtinud omal ajal OM normi. Ühesõnaga pole "jooksu vasktoru" kust see mees poleks läbi käinud :). Viimased 11 aastat juhendab ta jooksurahvast nautima oma tegevust.
Jooksu töögrupi põhilised treeningelemendid - jooksja üldine kehaline ettevalmistus, jooksutehnika ning loomulikult jooksmine heas seltskonnas nii aeglaselt, kui kiirelt. Igaüks ikka vastavalt oma võimetele.

Laagri tegevuskava:
Reedel 26.04
14.00-16.30 saabumine
17.00-19.30 treening
19.30 õhtusöök & saun
Laupäeval 27.04
8.30 hommikusöök
10.00 – 13.00 treening
13.30 lõunasöök
14.00-17.00 ilu-uni
17.30-19.30 treening
19.30 õhtusöök & saun
Pühapäeval 28.04
8.30 hommikusöök
10.00-13.30 treening
13.30 lõunasöök
Laagri joogiks võta:
https://varskavesi.ee/varska-originaal/

Laagris juhendatakse ning koormused on kindlasti individuaalsed! Ei maksa karta, et jääd kellelegi jalgu või ei saa hakkama. Laagris osalemise tasemeks on Sinu enda tahtmine. Oluline pole klubisse kuulumine! Laagris on kohti piisavalt kõigile!
Laagri maksumus (mis sisaldab majutust, toitlustust ja treeningutel juhendamist) on 115 eurot ja eelnev tasumine on laagris osalemise aluseks.
Info ja küsimused palun saata klubi@jooksupartner.ee

Sinuga jooksurajal,
Jooksupartneri meeskond