Logo
Avaleht > Uudised > 

Üldkehaline ettevalmistus jooksmiseks

Puhta jooksmisega saame me hakkama igapäevaselt ka ise. Keerulisem on leida jooksmiseks toetavat harjutusvara ja õiget tasakaalu harjutuste vahel. Üldkehaline ettevalmistus jooksmiseks sisaldab nii jooksutehnika harjutusi kui ka oma keharaskusega jõuharjutusi.

Treeningutel on lihtsamaid harjutusi kui ka neid harjutusi, kus vaja pingutada tugevalt. Ja koos on neid lihtsam ning ägedam teha.

Tallinnas juhendab treeninguid Liina Tšernov. Eesti endine tippjooksja, kellele kuulub Eesti rekord 1500m ja tipptulemused 1000m ja miili jooksus. Tallinnas annab Liina trenne Nõmmel esmaspäeviti 18.00, kus minnakse Piiri tn mänguväljakult soojendusjooksule ja harjutuste kallale 18.30 samast kohast.


Joogipudel ja matt kaasa! (võta matt ise, aga kui pole, saab juhendajalt)
Ühe korra pääsme hind €7. Kuu korra põhine hind €20.
Treeningusse ette registreeruda ei ole vaja.


Tartus ja Elvas
juhendab treeninguid Margus Pirksaar. Eesti endine tippjooksja, kelle maratoni ja poolmaratoni tulemused kuuluvad Eesti kõigeaegade edetabelis esikümnesse.
Elvas annab Margus trenne Tartumaa Tervisespordikeskuses teisipäeviti kell 18.00.
Tartus annab Margus trenne Tartu Laululaval neljapäeviti 18.00.
Joogipudel ja matt kaasa! (võta matt ise, aga kui pole, saab juhendajalt)
Ühe korra pääsme hind €7. Kuu korra põhine hind €20.
Treeningusse ette registreeruda ei ole vaja.
Nii Elvas, kui Tartus soovitab Margus treeningule ette joosta 20-30min, et kell 18.00 asuda soojendusharjutuste kallale.

Koormused on treeningutel individuaalsed ning ei maksa karta esmakordsel tulemisel, et minu pärast nüüd teised peavad ootama või ilmneb mingi muu põhjus, millega hakkama ei saa. Trennis on kõik hakkama saanud ja me kõik tuleme trenni, et saada tehniliselt paremaks ja tugevamaks jooksjaks. Ja koos on ägedam!

Info e-mail: margus@jooksupartner.ee

Trennis näeme!
Liina ja Margus