Logo
Avaleht > Uudised > 

Lähme Kopenhaagenisse maratoni jooksma!

Lähme Kopenhaagenisse maratoni jooksma!

Nüüd tuleb minna!
Võta ette oma treeningplaan, aja nägu naerule ja ennast maikuuks vormi – kutsume sind liituma hea seltskonnaga kevadisele Kopenhaageni maratonile.

Kopenhaagen on Taani pealinn, mis asetseb suuremalt jaolt Taani suurimal Själlandi saarel.

Kopenhaageni kohta on öeldud järgmist: ta on suuruselt väike, aga hingelt rikas metropol. Siin on kõigile midagi sobivat, nii noortele puhkajatele kui ka perega reisijatele. Vaba atmosfäär, mõnusad kohvikud, hinnatud galeriid, palju muuseume ning Michelini tärnidega pärjatud restorane. Kõik see teeb Kopenhaagenist ühe enim külastatava linna Euroopas.
Kopenhaagen on kuulus ka kui jalgrattalinn. Suurepärase rattateede võrgustiku tõttu näeb tänaval hulganisti rattureid ja jalakäijaid ning seetõttu vähem autosid.

The City at Your Feet – kogu linn omal jalal
42. Kopenhaageni maraton toimub pühapäeval, 15. mail 2022.
Korraldaja lubab kiiret ja lauget rada, mis läbib linna parimaid ja vaatamisvääremaid paiku ning on äärmiselt pealtvaatajaterohke. Tempomeistreid pakutakse 3st tunnist kuni 5 tunnini, rada on avatud 6 tundi. Loomulikult on kogu raja ulatuses palju fotograafe, teenindus- ja meeleolupunkte.

Stardimaterjale saab sündmuse expolt kätte alates reedest. Koos kiibiga stardinumbriga saab osaleja koti ja Nike T-särgi ning muud sponsorite poolt jagatavat.
Finišis ootab teenitud medal ja söödavat-joodavat turgutuseks ning taastumiseks.

Reis koos Jooksupartneriga
Meie reisipaketis koostöös Mainor Traveliga sisaldub:
• Maratoni osalus
• Lend Tallinn – Kopenhaagen – Tallinn
• Majutus 3 ööd 4-tärni hotellis koos hommikusöögiga
• Treener ja grupijuht
Kopenhaagenisse kohale lendame reedel, 13. mail, tagasilend esmaspäeval, 16. mail.
Kopenhaagenisse lendame Air Balticuga (otselend). Liigume kogu grupiga koos, seega pole vaja endal pead murda ka lennujaamast hotelli liikumise üle.

Majutuskohaks on nelja tärni hotell Kopenhagen Tivoli Hotel****, mis asub ca 1 km kaugusel maratoni stardist ja finišist. Hotellis viibime 3 ööd. Hinnas sisaldub hommikusöök.
Sa ei pea mitte millegi pärast ise muretsema! Sinu hooleks jääb vaid trenni teha ja maraton ära joosta. Maratonireisil on kaasas treener ja grupijuht Margus Pirksaar, kes viib kohapeal läbi ühise soojendustreeningu ja on nõu ja jõuga abiks.
Paketi maksumus on 795 eurot.

Registreerumiseks kirjutada palun: klubi@jooksupartner.ee
Kohtade arv on piiratud!

Sinuga jooksurajal,
Jooksupartner